GALERİ

Kumbahçe Villa 1+1 Bodrum

Bodrum'un en gözde yerlerinden biri olan kumbahçe'de 2020 Nisan ayında yaptığımız 1+1 dairemizi hayata geçirdik. sınırlı bütçeye sahip bu dairemizi tasarımdan tadilata vkdesign olarak
müşterimizin kullanışına uygun şekilde tasarladık ve uyguladık.

Greek Villa Bodrum

İç mimar Vahit Keleş; “VK Design, Bodrum ve komşu Yunan kültürünü harmanlayarak bir Ege evi yaptık. Zor projeydi, doğru karar vermek gerekiyordu. Çünkü elimizde bitmiş, sıradan bir ev vardı.
Bu zorlu projeyi tasarım gücümüzle başarıyla bitirdik”

Bodrum’un özgün iç mimarlarından Vahit Keleş’in hayata geçirdiği son tasarımlarından Ege Evi’ni değerlendirirken, kendisi, tasarıma bakış açısı ve tasarım tutkusu konusunda ilham verici bir röportaj okuyacaksınız.
Bu röportaja, Bodrum HomeStyle Nisan Haziran Sayısından ulaşabilir veya yukarıdaki online sayfalardan okuyabilirsiniz. 

Soul of Bodrum

Bodrum orta kentte vk design olarak Çınar Elit Yapıya tasarımını ve 3 Boyutunu yaptığımız projemiz.

Turgutreis Sancak Villa 

Bodrum Turgutreis'te bulunan Sancak villalardan 2 tip villalardan biri olan 470m2 6+1 villa vk design tarafından villanın mimari projesi değiştirilip tasarımını, mobilyaları ile birlikte  peyzajını yaptık ve müşterimize teslim ettik.

Bodrum Gündoğan

Bodrum Gündoğanda Bali konsepti ve bodrum köy evi konsepti ile harmanlanmış düşük bir bütçe ile naturel malzemeler kullanarak tasarımını uygulamasını ve tadilatını vk desing tarafından yapılmıştır.

VK Design İç Mimarlık © 2020 / All Rights Reserved / Tüm Hakları Saklıdır.